Aktualności

"Ada i Jaś na matematycznej wyspie" na konferencji organizowanej przez ORE

Szanowni Państwo,
miło mi poinformować, że Projekt "Ad@ i J@ś na matematycznej wyspie", jego program nauczania i obudowa dydaktyczna został wyróżniony przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Po wnikliwym zapoznaniu się z założeniami naszego programu, obudową dydaktyczną, stwierdzono, że są to materiały szczególnie interesujące, wyróżniające się, warte szerszej promocji i upowszechnienia. Przyjęliśmy zaproszenie do udziału - w charakterze prelegenta - w organizowanych przez ORE (Ośrodek Rozwoju Edukacji - Instytucję Pośredniczącą II Stopnia MEN) szkoleniach dla nauczycieli-konsultantów i doradców metodycznych pn. "Realizacja podstawy programowej edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem innowacyjnych programów nauczania".

więcej ›

Poradnik Metodyczny już niedługo!

Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na Państwa prośby przyspieszyliśmy prace nad Poradnikiem Metodycznym, który miał trafić do Państwa do końca listopada. Na pewno powstanie wcześniej - prześlemy go Państwu jak najwcześniej (dzieląc na części lub w formie elektronicznej - drogą e-mailową). Pozdrawiamy, Zespół projektu „Ad@ i J@ś na matematycznej wyspie”

więcej ›

Skany dzienników lekcyjnych

Szanowni Państwo, Przypominamy o przesłaniu skanów dzienników lekcyjnych (tematów lekcji) na adres aleksandra.chuda@cogito.com.pl, lub kserokopii na adres Biura Projektu. [koniec]  

więcej ›

Materiały w szkołach!


Wszystkie materiały dotarły już do szkół! Bardzo się cieszymy, że zaczęliście już na nich pracować i co dla nas ważniejsze, większość z materiałów podoba się nauczycielom i uczniom!
Oczywiście czekamy na Wasze uwagi i sugestie przy tworzeniu następnych.

więcej ›

Rekrutacja zakończona!

Informujemy, że zakończyliśmy już rekrutację szkół do projektu. Zgłosiło się do nas bardzo dużo placówek. Cieszymy się bardzo, że nasz projekt spodobał się tak wielu nauczycielom i dyrektorem szkół podstawowych.

więcej ›